Kalendář aktivit

«    srpen 2020    »
PÚSČPSN
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

VIP Club

Přihlášení


Affidea ČR VIP Club

Solidní a dlouhodobé partnerství se stává v dnešní uspěchané době stále důležitější hodnotou. Vážíme si svých zákazníků a dobré vztahy s nimi jsou pro nás jednou z nejdůležitějších věcí. Proto jsme pro Vás připravili VIP klub Affidea ČR, kterým Vám chceme poděkovat za dosavadní spolupráci a přispět svým dílem k usnadnění a zpříjemnění Vašeho pracovního života.

Slova „usnadnění“ a „zpříjemnění“ nejsou náhodná – popisují totiž základní poslání našeho klubu.

Připravili jsme pro Vás řadu akcí na odborném poli (semináře, informace o odborných novinkách, výtažky z nejzajímavějších mezinárodních kongresů, informace o novinkách v oblasti zdravotního pojištění a zdravotnické legislativy a pod.).

Naproti tomu mottem našeho klubu je „Nejen prací je člověk je živ“, a proto Vám budeme průběžně nabízet zajímavé společenské akce, jakými jsou pozvánky na vybrané kulturní podniky a výstavy, kulinářské požitky v podobě tematicky zaměřených degustačních večeří nebo ochutnávky vín, která stojí za to ochutnat, vedené předními someliéry.

Oba pojmy „usnadnění“ a „zpříjemnění“ se pak propojí ve třetím pilíři našeho programu – jakési formě elektronického prodeje služeb a zboží – ať už těch, které potřebujete pro denní chod svých pracovišť, až po ty, Kterými si můžete zpříjemnit svůj život. 

Věříme, že se nám podařilo trefit se do Vašich potřeb a že pro Vás nabídka členství ve VIP klubu Affidea ČR bude atraktivní.

David Karásek
Affidea Česká republika