Kalendář aktivit

«    srpen 2020    »
PÚSČPSN
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Affidea ČR - poskytovatel zdravotnických služeb

Společnost Affidea ČR je jedním z největších evropských investorů v oblasti zdravotní péče a poskytovatelů zdravotnických služeb. Společnost působí v oblasti zdravotnictví již téměř dvacet let a ve svých 195 zdravotnických centrech poskytuje specializované služby v oblastech radiologické diagnostiky, klinických laboratoří, nefrologické péče (síť dialyzačních center), léčby nádorových onemocnění, poliklinik. 

Zdravotnická centra společnosti Affidea ČR jsou plně integrována do systému veřejné zdravotní péče. Koncepce spolupráce soukromého a veřejného sektoru vychází z přesvědčení, že soukromé společnosti mnohdy mohou být oproti veřejným podnikům efektivnější a také lépe spravovány. Oblast zdravotnictví v tomto ohledu nepředstavuje žádnou výjimku. Společnost Affidea ČR plně uspokojuje narůstající poptávku po zdravotnických zařízeních se silným kapitálem a s minimálními nároky na financování ze státního rozpočtu.

V rámci neustálého rozvoje se společnost snaží zavést poskytování léčebných služeb do oblastí, kde dosud chybí. Díky vysoce kvalifikovaným odborníkům v diagnostice se Affidea ČR dostává do vedení ve vzdálených diagnostických procesech – nabízí mnoho způsobů teleradiologických služeb.

Affidea je nizozemská holdingová společnost, která zaměstnává více než 5800 profesionálních zdravotníků. Společnost působí v Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Bosně a Hercegovině, Chorvatsku, Řecku, Itálii, Turecku, České republice, Rusku, Irsku, Švýcarsku, Bulharsku, Portugalsku a Anglii.

Akcionáři Affidea jsou Merill Lynch Global Private Equity, Ares Life Sciences a Montagu Private Equity LLP. Affidea je auditován společností KPMG a jeho jednotlivá centra jsou řízena striktně podle všeobecně přijatého standardu ISO 9001.