Kalendář aktivit

«    srpen 2020    »
PÚSČPSN
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Affidea ČR

V České republice působí Affidea ČR od roku 2004 jako Affidea Česká republika, která je provozovatelem specializovaných zdravotnických zařízení.

Součástí skupiny je Affidea :


Od roku 2006 je součástí skupiny Affidea Česká republika zdravotnické zařízení Affidea Praha, s.r.o. v Praze 4 na Chodově. Affidea ČR zde zahájil své působení modernizací vyšetřovací techniky, personálním posílením zdravotnických činností a rozšířením poskytovaných služeb o další odbornosti ambulantních specialistů. Specializované zdravotnické zařízení Affidea Praha, s.r.o. poskytuje vedle specializované ambulantní péče  (interna, angiologie, neurologie, revmatologie, endokrinologie, kardiologie, mamologie, nefrologie, osteologie, celotělová kostní denzitometrie, pracovně-lékařská péče, poradna pro cesty do zahraničí – geografická medicína, očkování) i komplexní diagnostické služby (počítačová tomografie - CT, včetně CT angiografie, CT kolonografie, CT kalciové skóre, CT koronarografie;  magnetická rezonance – MR, včetně MR angiografie, MR enteroklýza, sonografie).

Počátkem roku 2011 se součástí skupiny Affidea stala Affidea Brno - pracoviště magnetické rezonance. Jedná se o mladou firmu, založenou před necelými dvěma roky, která od prosince 2009 provozuje magnetickou rezonanci v Brně. Společnost má již za tuto relativně krátkou dobu vybudovanou velmi dobrou pozici v Brně a okolí, a to především díky zaměření na vysokou odbornost, pečlivost při vyšetřování i zpracování výsledků i velmi dobrý systém organizace práce ať už z hlediska odborného, tak i marketingového.

Stejně jako v ostatních zemích působení skupiny Affidea ČR je i v České republice kladen důraz na vysokou kvalitu poskytovaných služeb, plnou kvalifikaci lékařů a ostatních zdravotníků, moderní technické vybavení a komplexní nabídku poskytovaných služeb „Vše pod jednou střechou“.